Tvorba webových stránek levně, rychle a kvalitně

arrow.jpg

Grafický návrh webové stránky

Webdesign a tvorba www stránek spolu bezpochyby úzce souvisí. U grafického návrhu je třeba mít předem nějakou představu a domluvit se s grafikem, kolik naše představa bude stát peněz. Pokud zadáme grafikovi nějaký návrh na zpracování, můžeme očekávat hotový úkol do týdne. Jestliže se nám nebude práce líbit, nemusíme nic platit a můžeme si nechat vytvořit nový projekt.

Pokud to tedy myslíte opravdu vážně se svými webovými stránkami, budete se muset dříve nebo později rozhodnout pro individuální design webu. I když najdeme na internetu obrovské množství šablon, individuální design zajisté návštěvníky, potažmo potencionální klienty, zaujme, neboť uvidí něco jiného, nového a neotřelého.

Analýza webu se provádí před započetím tvorby grafických vzorů, aby vytvořené grafické šablony vystihly kompletní funkčnost webu. Jestliže naše budoucí webové stránky budou opravdu rozsáhlé, je vhodné provést s analytikem a UX designerem návrh uživatelského prostředí pomocí drátěných modelů. Co si pod tímto pojmem představit? Dalo by se říci, že se vytvoří jakási mřížka, která se navrhne, kde bude logo, kde bude odkaz apod. a grafik potom webové stránky pouze vykreslí. Drátěný model, neboli wireframe, slouží jako podkladový materiál pro tvorbu designu. Webdesigner se striktně drží modelu a doplňuje celý model o grafické prvky, obrázky, barvičky, stínování, bannery apod.

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one