Tvorba webových stránek levně, rychle a kvalitně

arrow.jpg

Jak udělat webovou stránku

Hledáte jednoduchý návod jak vytvořit www stránky? Nemusíte se toho bát, není totiž třeba, abyste se od základu učili HTML a jiné jazyky internetových prohlížečů. i když s nimi by vám práce šla lépe a spíš byste docílili toho, co od stránek požadujete. Nicméně jsou tu nejrůznější wysiwyg editory, či speciální software - redakční systémy, software pro vytvoření internetových fór, či obyčejné blogy.

Tvorba www stránek ale nezahrnuje jen vytvoření stránek, chcete - li ale mít nějakou návštěvnost, měli byste začít tím, že své stránky umístíte na nějaký hosting. Za ten si můžete připlatit a můžete si být jistí, že se na vašich stránkách nebude žádná cizí reklama, o kterou sami nestojíte, pokud vám ale subdoména ani reklama nevadí, můžete využít možnosti bezplatného hostingu. Nicméně pro firemní prezentaci je lepší si za něj připlatit.

Pro návštěvnost je důležitá také propagace webu. Tu můžete samozřejmě zvýšit tak, že si zaplatíte za reklamu v rádiích, či jiných klasických médiích, stejně tak ale můžete svou stránku propagovat pomocí sociálních sítí jako je Facebook. Mimo to svou popularitu zvýšíte i tím, že upravíte zdrojový kód tak, aby byly stránky dobře dohledatelné vyhledávači.

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one