Tvorba webových stránek levně, rychle a kvalitně

arrow.jpg

Možné problémy s webovou stránkou

Tvorba www stránek může přinést pár úskalí, dáte - li si ale pozor, máte šanci, že se jim vyhnete a pokud ne, každý problém lze nějak napravit a vyřešit. Chybně můžete mít zdrojový kód, protože bude kupříkladu špatně čitelný pro prohlížeče, také může jít o web, který nelze snadno dohledat vyhledávačem. Vedle toho můžete mít nepřehledný design, který uživatele na první pohled zmate a odradí.

Součástí webových stránek je celkový design webu, tedy uspořádání jejich struktury a grafická podoba stránek. U webové struktury si musíte dát pozor na to, aby byla přehledná - měla jasně setříděné kategorie, zároveň byste si měli ohlídat rovnoměrné rozložení klíčových slov. Při tvorbě grafické podoby stránek dbáte o to, aby působila dobrým dojmem - neměli byste používat moc výrazné barvy, které se navzájem tlučou a špatně čitelný font.

Zda se na vašich stránkách vyskytují chyby, si můžete ověřit - od toho je tu test webu. Díky němu ověříte vše výše popsané - zda je web dostatečně optimalizovaný pro vyhledávače, jestli se rychle načítá a jestli se na něm nový uživatel dokáže rychle zorientovat. Tímto odhalíte případné chyby stránek a můžete je tak snadno napravit.

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one