Tvorba webových stránek levně, rychle a kvalitně

arrow.jpg

Proč ne web stránky zdarma

Odkud se berou webové stránky? Odpověď není jednoznačná, vzhledem k tomu, že tvorbou stránek se mohou zabývat jak jednotlivci, tak specializované firmy, vždy ale mají pár věcí společných. Tvorba webu nemusela majitele stránek stát vůbec nic, najdou se ale určitě i takoví, kteří si rádi připlatili za kvalitu. Povětšinou jde o firemní weby, e- shopy a třeba stránky státní správy, u kterých se nějaká ta profesionalita očekává.

Web zdarma není sice žádné zlo, je s ním ale nejedna obtíž. Předně musí stránky samotné někdo vytvořit. Což sice není zase tak těžké, na druhou stranu, pokud jste úplný začátečník, můžete mít trochu problém vytvořit plně funkční a dobře vyhlížející stránky se zajímavými vychytávkami, jako jsou fotogalerie nebo třeba kontaktní formuláře. Bezplatné hostingy také nemusejí být úplně nekvalitní, nicméně nic moc navíc nezískáte a navíc svým způsobem zaplatíte, protože na vašich stránkách bude umístěna reklama třetích firem.

Na druhou stranu, pokud si na vytvoření webu najmete specializovanou firmu, může se vám dostat kompletního servisu - od zmíněného hostingu a vytvoření stránek, přes jejich správu, a třeba až po testování webu. Obzvlášť v případě firemních stránek má toto svůj význam. Testování webu totiž zkoumá jeho úspěšnost - tedy to, jak dobře je čitelný pro webové prohlížeče, jejich rychlost, ale i to, jak si stojí při vyhledávání.

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one