Tvorba webových stránek levně, rychle a kvalitně

arrow.jpg

Web stránky zdarma – výhody a nevýhody

Tvorba webu může a nemusí být drahou záležitostí, v podstatě záleží na tom, kolik jste ochotni věnovat času a kolik peněz. Na jedné straně si totiž můžete najmout firmu, která se za úplatu o vše postará - poskytne vám hosting, spolu s vámi vymyslí vhodnou doménu a také vytvoří prezentaci samotnou, stejně jako zajistí její údržbu. Výhodou je, že ušetříte spoustu drahocenného času a stránky budou kvalitně udělané a dobře natavené pro prohlížeče a vyhledávače.

Na druhou stranu je tu možnost vytvořit webové stránky zdarma, což se oplatí hlavně v případě, že nejde o firemní prezentaci, ale třeba soukromý blog. Výhodou je, že za takové stránky nic nezaplatíte, navíc se něčemu přiučíte. Na druhou stranu budete muset sami vyřešit veškeré technické obtíže, v případě bezplatného hostingu navíc budou vaše stránky pravděpodobně obsahovat nevyžádanou reklamu.

Jednou z věcí, o které se u existujících stránek budete muset starat, je i aktualizace webu, tedy jednak aktualizace obsahu stránek, také ale úpravy HTML kódů tak, aby byly stránky vždy dobře čitelné pro nejnovější verze prohlížečů a aby se držely ve vysokých příčkách při vyhledávání. Opět jde o něco, co si můžete obstarávat sami a mít to tak lacino, nicméně profesionálové vám nejspíš poskytnou kvalitnější služby.

Lorem ipsum dolor sit?

In convallis. (0 | 0%)
Maecenas aliquet (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one